Przeprowadzki

Przeprowadzki

Przeprowadzki na terenie Warszawy i całej Polski:

Każdego z nas czeka moment przeprowadzki, lecz czemu zostawiać ten problem amatorom, lub męczyć się samemu? Dzięki naszej długoletniej pracy przy przeprowadzkach, potrafimy wdrożyć odpowiednie działania, aby maksymalnie skrócić czas w transporcie sprzętu z Państwa firmy, magazynu, albo mebli z mieszkania.
Przeprowadzki radzimy wcześniej odpowiednio zaplanować, zaopatrzeć się w potrzebny sprzęt jak kartony i taśmy, worki, sznurki do wiązania, a przeprowadzka na pewno pójdzie wtedy sprawniej. My pomożemy przewieźć i przetransportować wszystko jak najszybciej i bez najmniejszego uszczerbku.

Przeprowadzki od A do Z

A więc stało się!

Wreszcie przeprowadzasz się do swojego wymarzonego M. Oczami wyobraźni widzisz już siebie czytającego książkę w nowej sypialni, gotującego parapetówkowy obiad dla znajomych i wykonującego ostatnie detale aranżacji mieszkania. Nie możesz się doczekać, aż zasiądziesz pierwszy raz na swojej kanapie w nowym lokum pijąc poranną kawę. Jednak zanim będziesz mógł cieszyć się nowym mieszkaniem w pełni, czeka Cię jeszcze jedna przeszkoda do pokonania. Przeprowadzka!

Nie taki diabeł straszny…

Chociaż przeraża Cię chaos wynikający z pakowania dorobku życia w kartony, wożenia ich przez pół miasta, nie możesz doczekać się chwili, kiedy ostatnią z płyt ustawisz na swoim nowym miejscu. Czy się uniknąć stresu związanego z przeprowadzką i przeprowadzić ją tak, aby nic nie zginęło i nie zniszczyło się? Owszem. Nawet jeśli chcesz przewieźć swoje ukochane pianino, a w bloku z docelowym adresem nie ma windy. Wystarczy, ze zlecisz to zadanie profesjonalistom.
Bohater potrzebny od zaraz.
Kim są owi profesjonaliści? To specjalistyczne firmy transportowe, które zajmują się przeprowadzkami. Od zwykłych firm transportowych różnią się poszerzonym wachlarzem usług. Firma przeprowadzkowa nie tylko przewiezie Twoje rzeczy z punktu A do punktu B, ale także pomoże Ci je znieść, wnieść, a jeśli chcesz, także i spakować. Jak wybrać dobrą firmę? Najlepiej poczytać opinie o różnych firmach w Internecie. Ważna jest nie tylko cena usług, ale i doświadczenie, jakie dana firma posiada. Jeśli jest na rynku od wielu lat, i posiada bogatą ofertę usług, można jej zaufać.
Jeśli chodzi o Warszawę i okolice, przykładem takiej firmy może być Lenar ( www.lenar.waw.pl). Lenar jest jedną z najczęściej polecanych firm jeśli chodzi o mieszkańców stolicy, głównie ze względu na profesjonalizm i dopasowanie się do potrzeb Klienta. Firma oferuje usługi przewozowe, ale także przeprowadzki od A do Z, zarówno mieszkań prywatnych jak i biur.

Akcja!

Wybraliśmy firmę, i co dalej? Po prostu umówmy się na spotkanie z jej przedstawicielem. A co będzie się działo później?
Wizyta przedstawiciela. Pracownik firmy przeprowadzkowej odwiedzi Cię w Twoim dotychczasowym mieszkaniu. Oglądając wielkość mieszkania i zawartość pokoi, oraz uzyskując informacje dokąd się przeprowadzasz wstępnie wyceni Ci usługę. Możesz z nim ustalić, czy życzysz sobie organizacji pełnej przeprowadzki (pakowanie, znoszenie, wnoszenie rzeczy), czy spakujesz się sam, a firma tylko ma zabrać kartony i zawieźć je pod wskazany adres. Nie ma problemu, abyś spakował i przewiózł swoje rzeczy sam, a firmę poprosił tylko o przewiezienie dużego sprzętu RTV czy AGD, roślin, lub mebli. Pracownicy firmy mogą również rozmontować i zmontować meble, które mają być przetransportowane. Po zapoznaniu się z ofertą i wycenie usługi, możesz umówić na konkretny dzień jej wykonania.

  • Przyjazd ekipy. Umówionego dnia przyjeżdża do Ciebie ekipa. Jeśli zdecydowałeś się na fullservice, wykonuje ona wszystko za Ciebie. Przywozi także ze sobą niezbędne akcesoria do przewozu rzeczy: kartony, sznurki, pokrowce na ubrania, taśmy, folię bąbelkową. W razie potrzeby, zjawia się również z niezbędnym sprzętem do transportu mebli: bloczkami, dźwigami, podnośnikami. Pracownicy pakują Twoje rzeczy w kartony, a każdy opisują etykietami co w nim jest, i jakiego pomieszczenia rzeczy w nim zgromadzone dotyczą — łatwiej jest je wtedy rozlokować po pokojach, i rozpakować. Ekipa wynosi spakowane rzeczy, meble i sprzęt, a także podpisuje z Tobą umowę ubezpieczenia. Masz wtedy gwarancję, że żadna z rzeczy nie zginie, ani nikt jej nie zniszczy.
  • Transport do nowego miejsca. O ustalonej dacie i godzinie Twoje rzeczy docierają na miejsce. Pracownicy firmy przeprowadzkowej wnoszą wszystkie rzeczy do Twojego nowego mieszkania. Jeśli nie ma w nim windy, lub przejścia są wąskie, przywożą ze sobą specjalistyczny sprzęt, aby wszystko znalazło się na miejscu. Jeśli prosiłeś o pomoc przy rozpakowaniu, pomagają w rozładowaniu kartonów i montażu mebli w nowym miejscu.

I to by było na tyle…
Nie ma kiedy się zmęczyć! Jak widać, można przeprowadzić się, nie kiwając palcem przy pakowaniu rzeczy, czy dźwiganiu mebli. Co najciekawsze, usługa przeprowadzki jest dostępna dla każdego, głównie dzięki możliwości dopasowania jej do swoich potrzeb. Ofertę w większości firm możemy dowolnie modyfikować. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych i chorych, którym nie wolno dźwigać. Firmy przeprowadzkowe pomogą nie tylko w przewozie rzeczy w granicach naszego kraju, ale także i za granicę. Biorą wtedy oczywiście na siebie wszelkie formalności dotyczące wymogów prawnych i celnych, przewozów samolotem lub kontenerowcami. Ekipy specjalizują się nie tylko w pakowaniu mieszkań prywatnych, ale także w przeprowadzkach firm, biur i urzędów.

No dobrze, ale ile to kosztuje?

Wbrew pozorom niewiele. Wszystko zależy oczywiście od odległości jaką mają do pokonania nasze rzeczy i ilości tychże, ale w wypadku przeprowadzki w obrębie jednego miasta, firmy wyliczają koszt usługi za godzinę swojej pracy. Przy naprawdę sporym mieszkaniu całościowo nie przekroczy on kilkuset złotych. Jeśli zdecydujemy się sami spakować nasze rzeczy, a nasze mieszkanie jest niewielkie, koszty drastycznie maleją. Część firm, jak wyżej wymieniony Lenar, dodatkowo jest otwarta na negocjacje cenowe. Jeśli więc planujemy to wielkie przedsięwzięcie jakim jest przeprowadzka, warto choćby zorientować się, czy niewielkim nakładem finansowym nie możemy kupić sobie spokoju, czasu i przyjemności z wprowadzania się do nowego lokum.

 

przeprowadzki warszawa tanie przeprowadzki warszawa przeprowadzki w warszawie - po jednym dla każdego zdjęcia