Add a subheading

Usługi przeprowadzkowe

Przeprowadzki w Warszawie i całej Polsce

Każdego z nas czeka moment przeprowadzki, lecz czemu zostawiać ten problem amatorom, lub męczyć się samemu? Dzięki naszej długoletniej pracy przy przeprowadzkach w Warszawie, potrafimy wdrożyć odpowiednie działania, aby maksymalnie skrócić czas w transporcie sprzętu z Państwa firmy, magazynu, albo mebli z mieszkania.
Przeprowadzki radzimy wcześniej odpowiednio zaplanować, zaopatrzyć się w potrzebny sprzęt jak kartony i taśmy, worki, sznurki do wiązania, a przeprowadzka na pewno pójdzie wtedy sprawniej. My, w ramach świadczonych usług przeprowadzkowych, pomożemy przewieźć i przetransportować wszystko jak najszybciej i bez najmniejszego uszczerbku.

Usługi przeprowadzkowe w Warszawie od A do Z

A więc stało się!

Wreszcie przeprowadzasz się do swojego wymarzonego M. Oczami wyobraźni widzisz już siebie czytającego książkę w nowej sypialni, gotującego parapetówkowy obiad dla znajomych i wykonującego ostatnie detale aranżacji mieszkania. Nie możesz się doczekać, aż zasiądziesz pierwszy raz na swojej kanapie w nowym lokum pijąc poranną kawę. Jednak zanim będziesz mógł cieszyć się nowym mieszkaniem w pełni, czeka Cię jeszcze jedna przeszkoda do pokonania. Przeprowadzka!

Nie taki diabeł straszny, gdy korzystasz z usług przeprowadzkowych

Chociaż przeraża Cię chaos wynikający z pakowania dorobku życia w kartony, wożenia ich przez pół miasta, nie możesz doczekać się chwili, kiedy ostatnią z płyt ustawisz na swoim nowym miejscu. Czy da się uniknąć stresu związanego z przeprowadzką w Warszawie i przeprowadzić ją tak, aby nic nie zginęło i nie zniszczyło się? Owszem. Nawet jeśli chcesz przewieźć swoje ukochane pianino, a w bloku z docelowym adresem nie ma windy. Wystarczy, ze zlecisz to zadanie profesjonalistom świadczącym usługi przeprowadzkowe.
Bohater potrzebny od zaraz.

Kim są owi profesjonaliści? To specjalistyczne firmy transportowe, które zajmują się przeprowadzkami w Warszawie. Od zwykłych firm transportowych różnią się poszerzonym wachlarzem usług. Firma przeprowadzkowa z Warszawy nie tylko przewiezie Twoje rzeczy z punktu A do punktu B, ale także pomoże Ci je znieść, wnieść, a jeśli chcesz, także i spakować. Jak wybrać dobrą firmę i niezawodne usługi przeprowadzkowe? Najlepiej poczytać opinie o różnych firmach w Internecie. Ważna jest nie tylko cena usług, ale i doświadczenie, jakie dana firma posiada. Jeśli jest na rynku od wielu lat, i posiada bogatą ofertę usług, można jej zaufać.
Jeśli chodzi o Warszawę i okolice, przykładem takiej firmy może być Lenar ( www.lenar.waw.pl). Lenar jest jedną z najczęściej polecanych firm jeśli chodzi o mieszkańców stolicy, głównie ze względu na profesjonalizm i dopasowanie się do potrzeb Klienta. Firma oferuje usługi przewozowe, ale także przeprowadzki od A do Z, zarówno mieszkań prywatnych jak i biur.

Akcja – przeprowadzka!

Wybraliśmy firmę, i co dalej? Po prostu umówmy się na spotkanie z jej przedstawicielem. A co będzie się działo później?
Wizyta przedstawiciela. Pracownik firmy przeprowadzkowej odwiedzi Cię w Twoim dotychczasowym mieszkaniu. Oglądając wielkość mieszkania i zawartość pokoi, oraz uzyskując informacje dokąd się przeprowadzasz wstępnie wyceni Ci usługę. Możesz z nim ustalić zakres usług przeprowadzkowych, czy życzysz sobie organizacji pełnej przeprowadzki (pakowanie, znoszenie, wnoszenie rzeczy), czy spakujesz się sam, a firma tylko ma zabrać kartony i zawieźć je pod wskazany adres. Nie ma problemu, abyś spakował i przewiózł swoje rzeczy sam, a firmę poprosił tylko o przewiezienie dużego sprzętu RTV czy AGD, roślin, lub mebli. Pracownicy firmy mogą również rozmontować i zmontować meble, które mają być przetransportowane. Po zapoznaniu się z ofertą i wycenie usługi przeprowadzkowej, możesz umówić na konkretny dzień jej wykonania.

  • Przyjazd ekipy. Umówionego dnia przyjeżdża do Ciebie ekipa. Jeśli zdecydowałeś się na fullservice, wykonuje ona wszystko za Ciebie. Przywozi także ze sobą niezbędne akcesoria do przewozu rzeczy: kartony, sznurki, pokrowce na ubrania, taśmy, folię bąbelkową. W razie potrzeby, zjawia się również z niezbędnym sprzętem do transportu mebli: bloczkami, dźwigami, podnośnikami. Pracownicy pakują Twoje rzeczy w kartony, a każdy opisują etykietami co w nim jest, i jakiego pomieszczenia rzeczy w nim zgromadzone dotyczą — łatwiej jest je wtedy rozlokować po pokojach, i rozpakować. Ekipa wynosi spakowane rzeczy, meble i sprzęt, a także podpisuje z Tobą umowę ubezpieczenia. Masz wtedy gwarancję, że żadna z rzeczy w czasie przeprowadzki nie zginie, ani nikt jej nie zniszczy.
  • Transport do nowego miejsca. O ustalonej dacie i godzinie Twoje rzeczy docierają na miejsce. Pracownicy firmy przeprowadzkowej wnoszą wszystkie rzeczy do Twojego nowego mieszkania. Jeśli nie ma w nim windy, lub przejścia są wąskie, przywożą ze sobą specjalistyczny sprzęt, aby wszystko znalazło się na miejscu. Jeśli prosiłeś o pomoc przy rozpakowaniu, pomagają w rozładowaniu kartonów i montażu mebli w nowym miejscu.

I to by było na tyle – finał przeprowadzki

Nie ma kiedy się zmęczyć! Jak widać, można przeprowadzić się, nie kiwając palcem przy pakowaniu rzeczy, czy dźwiganiu mebli. Co najciekawsze, usługa przeprowadzki w Warszawie jest dostępna dla każdego, głównie dzięki możliwości dopasowania jej do swoich potrzeb. Ofertę w większości firm możemy dowolnie modyfikować. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych i chorych, którym nie wolno dźwigać. Firmy przeprowadzkowe pomogą nie tylko w przewozie rzeczy w granicach naszego kraju, ale także i za granicę. Biorą wtedy oczywiście na siebie wszelkie formalności dotyczące wymogów prawnych i celnych, przewozów samolotem lub kontenerowcami. Ekipy specjalizują się nie tylko w pakowaniu mieszkań prywatnych, ale także w przeprowadzkach firm, biur i urzędów.

No dobrze, a ile kosztują usługi przeprowadzkowe?

Wbrew pozorom usługi przeprowadzkowe nie są drogie. Wszystko zależy oczywiście od odległości jaką mają do pokonania nasze rzeczy i ilości tychże, ale w wypadku przeprowadzki w obrębie jednego miasta, firmy wyliczają koszt usługi przeprowadzkowej za godzinę swojej pracy. Przy naprawdę sporym mieszkaniu całościowo nie przekroczy on kilkuset złotych. Jeśli zdecydujemy się sami spakować nasze rzeczy, a nasze mieszkanie jest niewielkie, koszty drastycznie maleją. Część firm, jak wyżej wymieniony Lenar, dodatkowo jest otwarta na negocjacje cenowe. Jeśli więc planujemy to wielkie przedsięwzięcie jakim jest przeprowadzka, warto choćby zorientować się, czy niewielkim nakładem finansowym nie możemy kupić sobie spokoju, czasu i przyjemności z wprowadzania się do nowego lokum.

Usługi przeprowadzkowe w Warszawie i okolicach – obszar działania

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi przeprowadzkowe w Warszawie, obejmujące m.in. dzielnice takie jak Bemowo, Wola, Mokotów czy Ursynów oraz okolice. Bez względu na to, czy przeprowadzasz się z jednego bloku do drugiego czy też zmieniasz lokalizację firmy, możesz liczyć na naszą fachową pomoc. Nasz doświadczony zespół zapewni Ci szybką, bezpieczną i bezstresową przeprowadzkę. Skontaktuj się z nami już dziś, a zapewnimy Ci kompleksową obsługę na najwyższym poziomie!

Usługi

Planujesz przeprowadzkę?

Niech Twoja przeprowadzka stanie się przyjemnością, a nie kłopotem - z nami to możliwe!
Firma przeprowadzkowa i transportowa LENAR

Informacje kontaktowe

Arkadiusz Lenarcik
Więcej informacji znajdą Państwo pod numerem kontaktowym.
Dziękujemy

Szybki kontakt

Prześlij do nas wiadomość a oddzwonimy lub odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe!
Zadzwoń