Add a subheading

Usługi transportowe

Usługi transportowe w Warszawie

Nasza firma przeprowadzkowa z Warszawy oferuje najwyższej jakości usługi transportu mebli i innych dóbr, które wymagają przewiezienia podczas przeprowadzki, jednak na tym oferta się nie kończy. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, firmy, jak i instytucje. Jesteśmy profesjonalistami i bierzemy na poważnie ustalenia z Klientem (jesteśmy punktualni i solidni). Dysponujemy odpowiednim zapleczem do bezpiecznego przewozu towarów wszelkiego rodzaju (podstawowym warunkiem jest ich zmieszczenie się w przestrzeni ładunkowej samochodu). Podczas zabezpieczania towaru stosujemy pasy/taśmy/haki transportowe, maty antypoślizgowe (zależnie od okoliczności) oraz wszelkiego rodzaju środki do zabezpieczenia ładunku takie jak specjalistyczne folie, pianki itd. – wszystko co jest niezbędne.

Co obejmują usługi transportowe? Warszawa i cała Polska

Działamy w Warszawie i na terenie całego kraju, świadcząc profesjonalne usługi transportowe – przewozimy między innymi:

– meble,
– sprzęt AGD/RTV,
– palety i cenne antyki (oczywiście po uprzednim ich zabezpieczeni by nie uległy w żaden sposób uszkodzeniu).

Nasza ekipa to ludzie poważnie podchodzący do swojej pracy i niebojący się wyzwań, które w kreatywny sposób są w stanie rozwiązać. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia. Korzystając z naszych usług transportowych możesz być pewnym, że powierzony nam towar dotrze z punktu A do punktu B w stanie nienaruszonym (troska o przewożone mienie Klienta to dla nas jedna z najważniejszych kwestii).

Skorzystaj z kompleksowych usług transportowych – zapraszamy!

Jesteśmy ekspertem w przewozie mebli i innych wartościowych dóbr, ale także partnerem biznesowym, na którego możesz liczyć w każdej sytuacji. Nasza oferta transportowa obejmuje nie tylko usługi przeprowadzkowe dla osób prywatnych, ale również dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla firm i instytucji. Dołącz do grona osób, którym pomogliśmy z relokacją, przeniesieniem siedziby czy innymi wyzwaniami bez uszczerbku dla wydajności oraz jakości pracy.
Niezależnie od tego, czy przewozimy drogocenne antyki czy też standardowe meble, zawsze stosujemy najwyższe standardy zabezpieczenia ładunku. Możesz w pełni nam zaufać, ciesząc się tym, że Twój towar dotrze z punktu A do punktu B w doskonałym stanie, w ustalonym terminie. Skorzystaj z kompleksowych usług transportowych realizowanych na terenie całego kraju i zaufaj profesjonalistom, którzy podejmą się każdego wyzwania. Zapraszamy do współpracy!

Usługi

Planujesz przeprowadzkę?

Niech Twoja przeprowadzka stanie się przyjemnością, a nie kłopotem - z nami to możliwe!
Firma przeprowadzkowa i transportowa LENAR

Informacje kontaktowe

Arkadiusz Lenarcik
Więcej informacji znajdą Państwo pod numerem kontaktowym.
Dziękujemy

Szybki kontakt

Prześlij do nas wiadomość a oddzwonimy lub odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe!
Zadzwoń